Galeria Modelu Tetris

Wiele możliwości aranżacji i instalacji

Apartamentowce i kamiennice

Automat Pakomatic wykonany w stali nierdzewnej przyciąga swoją estetyką.

Wewnątrz kamiennicy
Skrzynki Pakomatic wyposażone w nowy zamek Tetris 2.0. Wykonane w stali nierdzewnej. Zamek zlicowany z powierzchnią drzwiczek.

Klatka budynku
Instalacja Pakomatic Tetris - 9 skrzynek różnych rozmiarów.

Strefa Pakomatic PJK
Skrzynki Pakomatic Tetris zintegrowane ze w spójną strefę pocztową. 16 skrytek pozwoli na komfort odbioru nawet dla dużego osiedla.

Na zewnątrz budynku

Istnieje możliwość instalacji Modelu Tetris na zewnątrz budynku. Pozwala to na łatwy dostęp dla kuriera oraz mieszkańca.

W wejsciu na osiedle
Skrzynki Pakomatic wbudowane w wejściu. Gra światła, brył, odpowiednio dobranych czcionek czyni wejście na osiedle wyjątkowym. W ramach realizacji dostarczamy kompleksowe rozwiązania m.in. skrzynki Pakomatic oraz skrzynki listowe.

W centralnym punkcie osiedla
Skrzynki Pakomatic zawieszone na zewnątrz budynku, wyposażone w daszek. Różne rozmiary skrytek złożone w symetryczny kształt. Całość wykonana ze stali kwasoodpornej.

Przy wejściu do budynku
Skrzynki obsługujące paczki zamontowane na zewnątrz klatki schodowej. Zostały zainstalowane na nóżkach przed klatką.

Część wspólna
Automat zainstalowany w wydzielonej i zadaszonej części wspólnej osiedla. Funkcjonalne pomieszczenie łączy ze sobą strefę pocztową, rowerownię oraz strzeżone wejście na osiedle.

Instalacje wewnątrz budynku

Pakomatic Tetris przeznaczone są również do zastosowania wewnątrz. Ze względu na duże możliwości adaptacji mogą być zamontowane w holu lub w przestrzeni klatki. Skrzynki te mogą być zamontowane w punkcie centralnym budynku lub w indywidualnych klatkach.

Wewnątrz klatki
Skrzynki zamontowane wewnątrz klatki w dostępnym miejscu na parterze budynku.

Wewnątrz holu ze skrzynkami
Model Pakomatic zainstalowany wewnątrz budynku w strefie przeznaczonej dla listonosza i kurierów. Komponuje się bardzo dobrze z typowymi skrzynkami pocztowymi. Model dodatkowo wyposażony w półkę na gazetki.

Osiedla szeregowców i domków

Również mieszkańcy szeregowców często położonych na przedmieściach mają problem z odbiorem przesyłek. Od teraz można zainstalować we współnym miejscu jedną instalację Skrytek Tetris i cieszyć się łatwością odbioru przesyłek.

Obsługa osiedla domów
Skrzynki Tetris mogą być zainstalowane na osiedlu domów. Instalacja może być wykonana w dogodnym miejscu wskazanym przez zarząd.

Jak zamówić?

Każdorazowo projektujemy rozwiązanie od nowa. Każdy budynek ma swój charakter.