Galeria Modelu Tetris

Wiele możliwości aranżacji i instalacji

Na zewnątrz budynku

Istnieje możliwość instalacji Modelu Tetris na zewnątrz budynku. Pozwala to na łatwy dostęp dla kuriera oraz mieszkańca.

Wbudowane na zewnątrz
Skrzynki obsługujące paczki zamontowane na zewnątrz klatki schodowej. Wbudowane w ścianę.

Wiszące na zewnątrz
Skrzynki zawieszone na zewnątrz budynku, wyposażone w daszek, zmontowane w oryginalny kształt pasujący kolorystyką do osiedla.

Instalacje wewnątrz budynku

Pakomatic Tetris przeznaczone są również do zastosowania wewnątrz. Ze względu na duże możliwości adaptacji mogą być zamontowane w holu lub w przestrzeni klatki. Skrzynki te mogą być zamontowane w punkcie centralnym budynku lub w indywidualnych klatkach.

Wewnątrz holu ze skrytkami
Model Pakomatic zainstalowany wewnątrz budynku w strefie przeznaczonej dla listonosza i kurierów. Komponuje się bardzo dobrze z typowymi skrytkami pocztowymi.

Wewnątrz klatki
Skrzynki zamontowane wewnątrz klatki w dostępnym miejscu na parterze budynku.

Osiedla szeregowców i domków

Również mieszkańcy szeregowców często położonych na przedmieściach mają problem z odbiorem przesyłek. Od teraz można zainstalować we współnym miejscu jedną instalację Skrytek Tetris i cieszyć się łatwością odbioru przesyłek.

Obsługa osiedla domów
Skrzynki Tetris mogą być zainstalowane na osiedlu domów. Instalacja może być wykonana w dogodnym miejscu wskazanym przez zarząd.

Jak zamówić?

Każdorazowo projektujemy rozwiązanie od nowa. Każdy budynek ma swój charakter.